ווטסאפ

אמנות הפיצה בטאבון בפיצה איקס

מסעדה איטלקית שמכבדת את עצמה לא מסתפקת בהצבת טאבון. מיד אחרי זה, עליה לדאוגת להכשרה של אנשי צוות מתאימים, לבחירה מוקפדת של חומרי הגלם ולמתכונים מדויקים ברמת השניה על השעון והמילימטר על הבצק. כן, כבר הבנתם: מדובר באמנות.

 

פיצה איקס גאה להביא לישראל את אמנות הפיצה בטאבון. בעקבות שנים של חיפושים אחרי פיצה נפוליטנית אמיתית, החלטנו פשוט לקחת על עצמנו את המשימה. בנוסף, אנחנו גאים להכריז על אפשרות לפיצה X בקייטרינג. 

 

מה מיוחד בתפריט של פיצה X? הכל!

קודם כל, כשאתה נכנס לפיצה איקס, אתה לא רק נכנס לפיצרייה - אתה נכנס לתחום שבו פיצה היא אומנות. פיצה X, הידועה בסגנון הנפוליטני הייחודי שלה, יצרה לעצמה נישה בעולם הפיצה ועכשיו כולם מוזמנים לטעום מהתוצאה.

 

חוץ מזה, בפיצה X מבינים שהחוויה של אוכל איטלקי לא מתחילה במשלוח או נגמרת במסעדה. במקום זה, אנחנו שואפים להביא אותה לכל מקום ובכל זמן. הדרך להשיג את המטרה היא שירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר. אז תודות לשנים של ניסיון והשקעה, אפשר להזמין מאיתנו קייטרינג למגוון אירועים ולהתייעץ בכל דילמה או התלבטות.

 

חוויה בלתי נשכחת מתחילה בחומרי גלם איכותיים

פיצה X תהפוך מהר מאוד למקום המועדף עליכם, הן לארוחה והן לאירוע שבו ישתתף פיציולו מקצועי. בין היתר, אנחנו מציעים מפגש אוכל ייחודי ומבטיחים שהאירוע שלכם יהפוך לחוויה בלתי נשכחת.

 

מה שמייחד את פיצה X הוא המסירות לאותנטיות. הפיצות כאן הן תוצר של בצק בעבודת יד מוקפדת, שהוכן בבית ושתפח במשך 72 שעות מרשימות. ללא תוספות מלאכותיות, ללא שמן סוכר או חומרים משמרים - רק מרכיבים איכותיים המעניקים לפיצה את הכבוד שמגיע לה. 

 

לא כל פיצה היא פיצה X

אמנות הפיצה בטאבון מציבה את פיצה X בקטגוריה משלה. זה מתחיל באופן שבו אנחנו בוחרים את הטאבון, בדרך שבה אנחנו מכשירים את העובדים וכמובן בבחירת חומרי הגלם. כאשר מזמינים אותנו להפיק את התפריט הקולינרי של אירועים פרטיים ועסקיים, אנחנו שומרים בדיוק על אותם סטנדרטים גם מחוץ למסעדה וזה לא מובן מאליו.

היכולת שלנו להשתמש בטאבון כדי לנצל ממנו את מלוא הפוטנציאל מוכיחה את עצמה בכל ביס וביס. גם מי שלא מגדירים את עצמם חובבי פיצה מושבעים לא יכולים לעמוד בפיתוי, אבל האמת היא שאין להם סיבה לנסות. אז אם עד היום לא טעמתם את הפיצה שלנו, זכרו שעוד לא מאוחר. 

 

מעדיפים פיצה בהתאמה אישית? לא לשכוח להוסיף קצת X

בפיצה X ההעדפות שלכם תופסות את מרכז הבמה. אנחנו מבינים שכל סועד הוא ייחודי, ולפיכך, כל פיצה מותאמת לשקף את הטעמים וההעדפות האישיות. לראייה, הפיצריה שלנו מציעה מספר עצום של למעלה מ-20 תוספות ו-8 רטבי פיצה מגוונים ומפתיעים.

 

עם זאת, הטעמים המיוחדים הם שבאמת גורמים לפיצה X לבלוט. ריבות הבית כמו חלפיניו, דובדבן ובצל, יחד עם רטבים ייחודיים כמו פומודורו איטלקי, רוזה, סלק, פולנטה, קרם כמהין ועוד, מבטיחים פיצוץ של טעמים לאורך כל האירוע או הסעודה שלכם.

 

תשמרו מקום: אמנות הפיצה בטאבון מגיעה לאירוע הבא שלכם

אז בפעם הבאה שתערכו אירוע או סתם יתעורר בכם חשק עז לפיצה, תנסו את פיצה X ותבינו ממה כל ההתלהבות. כדי ללמוד עוד על מה שאנחנו מציעים או לבצע הזמנה, אל תהססו לפנות ולשאול. השירות המותאם אישית מבטיח להפוך את האירוע - והפיצה שלכם – לחוויה קולינרית אמיתית.